KURUMSAL
İnsan Kaynakları

Çalışanları ile ortak hedef doğrultusunda hareket etmeyi amaçlayan, personeline sosyal ve iş güvenliği konusunda en uygun şartlarda çalışma ortamı sunan Seramiksan, büyük bir aile yapısına kavuşmuştur. Çalışan elemanlarının performansına göre ücretlendirme, kabiliyetlerine göre kariyer ve sorumluluklarını arttıran yapısı ile gelişmeye açık, dinamik bir insan kaynakları politikası yürütmektedir.

İş başvurularında herkese eşit haklar sağlayan firmaya müracaat için, fabrikamızda şahsen form doldurabilir yada özgeçmişinizi ik@seramiksan.com.tr adresine gönderebilir yada İş Talep Formu'nu doldurabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesine doğrudan bağlıdır. İnsan kaynakları anlayışımız, iyi eğitilmiş ve yetişkin insan gücünü aramıza almak, onların yetenek, güç ve buluşlarından en büyük faydayı sağlamak, verimliliklerini artırmak ve gelişmelerine imkân tanımak etrafında şekillenir. Bu anlayışın arkasında, işbirliği ve dayanışmanın sürekli olduğu, kararların ortaklaşa verildiği, sürekli büyüyen, dinamik bir aile olma ve Seramiksan'ın kuşaklar boyu devamlılığını sürdürme amacını taşıyoruz.

 

2015 YAZ DÖNEMİ STAJ BAŞVURULARI 


Değerli Öğrenciler,


Lisans ve Ön Lisans düzeyinde öğrenim gören ve yaz döneminde zorunlu – okul tarafından sigorta yapılan - staj yapması gereken öğrenciler için “2015 Yaz Dönemine” ait staj başvuruları başlamıştır. Staj yapmak isteyen öğrenciler; 


* Fotoğraflı özgeçmişi 

* Staj tarihleri, staj konusu,staj talep edilen bölüm ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı, öğrenci tarafından hazırlanmış staj başvuru dilekçesini 


26 Nisan 2015 Pazar gününe kadar ik@seramiksan.com.tr adresine mail yolu ile ya da şirketimize şahsen başvuru yolu ile iletmeleri gerekmektedir. Staj başvuruları, staj komisyonu tarafından değerlendirilecek olup, 15 Mayıs 2015 tarihine kadar başvuru yapan öğrencilere geri dönüş yapılacaktır.


Saygılarımızla, 

İnsan Kaynakları