KURUMSAL
İnsan Kaynakları

Çalışanları ile ortak hedef doğrultusunda hareket etmeyi amaçlayan, personeline sosyal ve iş güvenliği konusunda en uygun şartlarda çalışma ortamı sunan Seramiksan, büyük bir aile yapısına kavuşmuştur. Çalışan elemanlarının performansına göre ücretlendirme, kabiliyetlerine göre kariyer ve sorumluluklarını arttıran yapısı ile gelişmeye açık, dinamik bir insan kaynakları politikası yürütmektedir.

İş başvurularında herkese eşit haklar sağlayan firmaya müracaat için, fabrikamızda şahsen form doldurabilir yada özgeçmişinizi ik@seramiksan.com.tr adresine gönderebilir yada İş Talep Formu'nu doldurabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesine doğrudan bağlıdır. İnsan kaynakları anlayışımız, iyi eğitilmiş ve yetişkin insan gücünü aramıza almak, onların yetenek, güç ve buluşlarından en büyük faydayı sağlamak, verimliliklerini artırmak ve gelişmelerine imkân tanımak etrafında şekillenir. Bu anlayışın arkasında, işbirliği ve dayanışmanın sürekli olduğu, kararların ortaklaşa verildiği, sürekli büyüyen, dinamik bir aile olma ve Seramiksan'ın kuşaklar boyu devamlılığını sürdürme amacını taşıyoruz.

 

 2014 YAZ DÖNEMİ STAJ BAŞVURULARI

 

İlgili Öğrencilerin Dikkatine,

 

Üniversite ve Meslek Yüksek Okulu’nda öğrencim gören ve yaz döneminde zorunlu staj yapması gereken öğrenciler için 2014 Yaz dönemine ait staj başvuruları başlamıştır. Staj yapmak isteyen öğrenciler;

* Word, Excel ya da PDF formatında hazırlanmış, fotoğraflı özgeçmişi

* Staj tarihleri, staj konusu vb. staj ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı, öğrenci tarafından hazırlanmış staj başvuru dilekçesini

01 Mayıs 2014 Perşembe gününe kadar ik@seramiksan.com.tr adresine mail yolu ile ya da şirketimize şahsen başvuru yolu ile iletmeleri gerekmektedir.

Staj başvuruları, komisyon tarafından değerlendirilecek ve 15 Mayıs 2014 tarihinde başvuru yapan öğrencilere geri dönüş yapılacaktır.

 

Saygılarımızla,

İnsan Kaynakları