Hedeflerimiz ve İlkelerimiz

Seramiksan kullandığı üretim teknolojileri ile doğal yaşamı korumak ve gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmayı hedef almaktadır. Gerek üretim sürecinde, gerekse üretim sonrası çevre kirliliğine karşı duyarlı hareket eden Seramiksan, bu konuda bölgenin önder kuruluşlarındandır. Tasarım ve çizim programları konusunda, hem profesyonel tasarımcılara hem de kendi yaşam alanlarını hazırlamak isteyenlere çok özel bir hizmet sunmak isteyen Seramiksan hazırlamış olduğu 3D tasarım programı ile bunu hayata geçirmiş bulunmaktadır. SERACAD tasarım programı, kurulumu son derece basit olan, kullanımı kolay ve her türlü mekan tasarımının yapabileceği kabiliyetlerde hazırlanmıştır. Sınırsız ve ücretsiz erişim hakkı olan programa web sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bölge ekonomisindeki katkısını sürekli olarak arttıran Seramiksan, yeni yatırımları ve yeni üretim hedefleri ile her geçen yıl daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Birinci önceliğimiz müşterilerimiz. Müşterilerimiz için mal ve hizmet üretmek, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Bu öncelik doğrultusunda ürünlerimize sahip çıkıyor ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Daima "en iyi" olmak vazgeçilmez hedefimiz. Kalitede, hizmette, tedarikçi ve bayi ilişkilerimizde, ürün ve hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz itibarı korumak için çalışıyoruz. Geçmişten güç ve ders alarak, bir yandan manevi değerlere sahip çıkıp diğer yandan akla ve bilime dayanarak, faaliyet gösterdiğimiz alanda lider olmayı hedefliyoruz.

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmak. Gerek hizmetin sürekliliğini sağlamak için gerekli yatırımları gerçekleştirmek, gerekse toplumun ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak adına, kaynaklarımızı akılcı kullanmayı ve savurganlığa taviz vermemeyi hep ön planda tutuyoruz.

İş ilişkilerimizin temeli: Güven, iyi niyet, anlayış. Tüm ilişkilerimizde güvenilir olmayı, doğruluk, iyi niyet ve anlayışla davranmayı, yasalara ve ahlak kurallarına uymayı bir lüks değil çalışma hayatının temelini oluşturan bir zorunluluk olarak kabul ediyoruz.

En önemli görevimiz topluma katkıda bulunmak. Bütün bunları gerçekleştirirken bugünün ve geleceğin kuşaklarına karşı ekonomik, toplumsal ve çevresel alanlardaki sorumluluklarımızı yerine getirmeyi ve içinde yaşadığımız topluma birçok açıdan katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.