SERAMİKSAN BATI MÜHENDİSLİK’İN YENİ SHOWROOMU AÇILDI

 Türk seramik sektöründe ilklerin ve yeniliklerin öncü firması Seramiksan’ın Tekirdağ bayilerinden Batı Mühendislik ikinci showroomunu açtı.

 

Seramiksan, ileri teknolojisi ve geniş ürün yelpazesiyle Türkiye çapında 200’ü aşkın mağazasıyla kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Seramiksan’ın Tekirdağ Kapaklı bayisi Batı Mühendislik,
7 Temmuz Cuma günü Çerkezköy’de ikinci showroomunun açılışını gerçekleştirdi.
 
 
 
 
Açılış törenine Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar, Seramiksan Yöneticileri, Batı Mühendislik’in sahibi Can Sözüpişkin ve çok sayıda davetli katıldı.Seramiksan, Batı Mühendislik’in 400 m² lik yeni showroomunda banyo, mutfak ve tüm yaşam alanları için kullanılabilecek seramik, granit karolardan oluşan yüzlerce ürün çeşidi ve benzersiz vitrifiye ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.
 
 
Batı Mühendislik’in sahibi Can Sözüpişkin’i tebrik eden Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Kaliteli hizmet anlayışıyla bayi ağımızı genişletmeye devam ediyoruz.
Tekirdağ bayilerimizden Batı Mühendislik’in ikinci showroomunun açılışını gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. İş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum. Batı Mühendislik’e bol kazançlı günler diliyorum.” dedi.